2017-09-08
Autor:
Agata Kałuża

Kolaboracja Societa z marką Kartell

Miłośnicy wzornictwa, zapewne zauważyli, że coraz częściej w ofertach naszych nieruchomości pojawiają się meble stworzone przez najwybitniejsze nazwiska świata designu, takie jak Philippe Starck, Piero Lissoni czy Eugeni Quitllet.
Wszystko to jest rezultatem naszej kolaboracji z marką Kartell, będącą jednym z symboli włoskiego wzornictwa na całym świecie. Kartell to historia zbudowana na niesamowitej serii produktów mebli, wyposażenia, oświetlenia, akcesoriów domowych, które stały się częścią codziennego krajobrazu, nie mówiąc już o współczesnych ikonach projektowych, które zna każdy, często nie będąc nawet świadomym, że to właśnie Kartell.
„Kartell to wzornictwo na najwyższym, światowym poziomie. To nowoczesność, przyprawiona nutką włoskiego romantyzmu i fantazji. Awangardowe ikony designu naszej marki są dla każdego, kto lubi bawić się wnętrzem i obcować z wyjątkowymi przedmiotami. Dlatego bardzo cieszymy się z naszej współpracy z Societa. Wyjątkowe wnętrza i nasze meble to doskonały wybór dla wymagających klientów" komentuje Izabela Świątek, menedżer flagowego salonu Kartell Łódź.

Kartell i Societa łączy ta sama filozofia

 

Zmieniając sposób percepcji wnętrz apartamentów i domów jako przyjemnych do życia, funkcjonalnych dzieł sztuki, pragniemy zaszczepić w polskich domach świadomość, że otaczanie się pięknymi przedmiotami, podnosi jakość życia a ponadczasowe produkty Kartell, stanowią inwestycje na lata.

 

Tym samym zapraszamy do wizyty w Salonie Kartell w Łodzi przy ul.Próchnika 1.
Znajduje się tam cały wachlarz produktu, propozycji aranżacyjnych, jak również wykwalifikowany personel.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.<br>Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.