2017-09-01
Autor:
Agata Kałuża

Witam w naszym świecie, świecie inwestowania w nieruchomości

Dobra współpraca pochodzi z efektywnej komunikacji między stronami

Dzisiejszy wpis kieruje do osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości. Coraz niższe oprocentowanie lokat i rachunków oszczędnościowych, które do tej pory amortyzowały inflację powoduje że pozostają nam dwie alternatywy. Pierwsza to giełda, gdzie idący za nią stopień ryzyka sprawia że nie każdy ma chęć angażować swój kapitał w takie rozwiązania. Drugą alternatywę stanowią nieruchomości z szerokim wachlarzem możliwości jakie za tym pojęciem się kryją. Nasza firma wychodzi na przeciw osobom, które decydują się na ten krok, pomagając się poruszać w doskonale nam znanym świecie nieruchomości.

 

Zobowiązujemy się do oferowania usług i porad, które budują trwałe relacje z naszymi klientami, chętnie spotkamy się w naszym biurze czy też na niezobowiązującym spotkaniu przy lunchu gdzie mogą nam Państwo opowiedzieć co nieco o sobie, swoich planach i oczekiwaniach. My natomiast pomożemy dobrać odpowiednią strategię, ustalimy odpowiedni poziom zwrotu z inwestycji oraz omówimy całe spektrum istotnych kwestii oraz nurtujących pytań. Decydując się już na wybór nas za partnera, klient zyskuje kontrole. Przede wszystkim może liczyć na nasze doświadczenie, know-how oraz dyspozycyjność przy realizacji planu na kolejne lata.

 

Proszę sobie wyobrazić współpracę z nami jako swoisty autopilot przy budowaniu portfolio - korzyść pomniejszoną o błędy, frustracje, martwienie się o ciągłość najmu, masy prozaicznych trudności, które z czasem opanowują nasze życie oraz przede wszystkim stracony czas, który może zostać spożytkowany na cieszenie się życiem. Jako że wpis zaczyna się wydłużać a jestem osobą wyznającą zasadę, że reputację się buduje na rezultatach a nie obietnicach, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.<br>Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.