Reputacja zbudowana na rezultatach

Societa Group to eksperci zarządzania i inwestowania w segmencie premium. Doskonale znamy rynek, jako grupa kapitałowa funkcjonujemy w nim od lat 90. XX wieku. 

Dziś oferujemy naszym klientom nie tylko wiedzę i kontakty, ale przede wszystkim pomagamy znaleźć wyselekcjonowane okazje do inwestowania w ten stale rosnący segment rynku nieruchomości.

Nowy gatunek, stare nawyki

Societa jest marką, za którą stoi wiedza dwóch pokoleń brokerów nieruchomości. Wiemy jednak, że wiek nie jest gwarancją skuteczności, a młodość nie jest gwarancją innowacyjności. 

Dlatego nasz zespół licencjonowanych brokerów każdego dnia pracuje nad osiągnięciem jakości nieznanej dotychczas na polskim rynku nieruchomości, oferując Klientom zaufanie, pewność oraz bezpieczeństwo inwestowania.

Redefiniujemy pojęcie nieruchomości

Już w 2015 roku rynek nieruchomości w Polsce został wyceniony na ponad 100 miliardów złotych. Jego najszybciej rosnącym segmentem są nieruchomości luksusowe. Nieprzypadkowo. Średnia cena metra top segmentu w Londynie jest 8 razy wyższa niż w Warszawie, co sprawia, że obecnie to nasz rynek jest szeroko obserwowany pod kątem pojawiających się okazji. To jednak sprawia, że z dnia na dzień staje się on coraz bardziej konkurencyjny. Dlatego nie możemy sobie pozwolić na bycie zaledwie „dobrymi”.

Societa Group jest relatywnie młoda, jednak stoi za nią wieloletnie doświadczenie pochodzące tak z know-how, jak i z kapitału obecnej na rynku od roku 1999 spółki Real.

Societa, kontynuująca tradycje spółki matki, za nadrzędny cel stawia sobie budowanie długotrwałych relacji zarówno w doradztwie inwestycyjnym, jak i w wealth management. Współpracujemy z działającymi na rynku inwestorami oraz osobami prywatnymi, które zaoszczędzony kapitał chcą lokować w nieruchomościach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.<br>Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.